Aktualności

17.06.2013 | Grupa Abak: Kolejne przejęcia

Notowana na rynku NewConnect Abak S.A., która od 11 lat działa na rynku usług rachunkowych systematycznie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Spółka podpisała list intencyjny w sprawie przejęcia kolejnego biura rachunkowego. Według szacunków Zarządu, włączenie nowego podmiotu do Grupy Abak pozwoli na zwiększenie przychodów w skali roku o ok. 7 mln zł, tj. do ok. 12 mln zł, co stanowi wzrost o blisko 150% oraz 66% wzrost liczby obsługiwanych klientów.

Jak podkreśla Paweł Puterko, Prezes Zarządu Abak S.A., nie będzie to koniec rozwoju. - W Polsce funkcjonuje 40 000 firm księgowych, a Abak, aspiruje do tego, aby być liderem rynkowym obsługującym powyżej 10 000 klientów.
 
Nadrzędnym celem, przyświecającym Zarządowi Abak S.A. jest stworzenie wiodącej, polskiej firmy outsourcingu księgowego z usługami dedykowanymi dla małych i średnich przedsiębiorców. Będziemy do niego dążyć realizując przyjętą strategię rozwoju zmierzając do zwiększenia liczby oddziałów, dlatego podejmujemy kroki w celu dokonania kolejnej akwizycji, mówi Paweł Puterko.


Aby przeczytać więcej


źródło: newconnect.info