Aktualności

06.08.2013 | Grupa SMS Kredyt: Rekordowa sprzedaż w lipcu

SMS Kredyt Holding S.A. opublikowała szacunkowe dane sprzedaży za lipiec 2013. We wskazanym miesiącu Grupa SMS udzieliła pożyczek na rekordową kwotę 4,1 mln zł, co stanowi wzrost o ponad 44% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego oraz aż 50% względem miesiąca czerwca 2013 roku.

- W lipcu odnotowaliśmy wynik sprzedaży na historycznie wysokim poziomie - podkreśla Marcin Tokarek, Prezes Zarządu SMS Holding S.A. - Jest to rezultat kontynuacji przyjętej strategii rozwoju rozpoczętej w drugiej połowie poprzedniego roku, która m.in. zakładała oferowanie pożyczek do kwoty 7 tys. zł na okres do 36 miesięcy oraz rozwoju linii pożyczek od 1 tys. do 3 tys. zł. - dodaje. Jak komentuje Spółka, średnia kwota pożyczki wyniosła w lipcu około  1,3  tys. zł.
 
Wraz z początkiem lipca, Spółka dokonała też szeregu zmian w prowadzonej działalności. - Wprowadziliśmy nowe produkty jak również udoskonaliliśmy sposób przyznawania pożyczek naszym klientom - dodaje Marcin Tokarek. Spółka zapowiada kolejne nowości w ofercie - w następnych miesiącach planuje m.in. rozpoczęcie sprzedaży pożyczek ratalnych pod finansowanie zakupów.


Aby przeczytać więcejźródło: newconnect.info