Aktualności

25.03.2015 | Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla FITEN SA

Wysoka stabilność biznesu katowickiej spółki po raz kolejny została potwierdzona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym przez Dun&Bradstreet oraz Bisnode Polska.

CWB jest wyróżnieniem przyznawanym firmom o kondycji finansowej zapewniającej wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej oraz o niewielkim poziomem zadłużenia i zarejestrowanych przeterminowanych płatności. Uznawany na całym świecie dokument świadczy o stabilności biznesu i daje gwarancję, że jego posiadacz jest rzetelnym i wiarygodnym kontrahentem. FITEN SA otrzymał Certyfikat już drugi raz z rzędu.

Rzetelność i przejrzystości prowadzonej działalności od zawsze jest dla nas priorytetem. Chcemy utrzymywać wysoki poziom płynności finansowej oraz zdolności do regulacji zobowiązań, ponieważ uważamy, że są to czynniki, które w dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej warunkują powodzenie biznesu. Cieszę się, że nasze starania zostały docenione cenionym certyfikatem otrzymanym w 2014 oraz 2013 roku - skomentował Roman Pluszczew, Prezes Zarządu FITEN S.A.


Certyfikat Stabilności Biznesowej dla FITEN SA.