Aktualności

13.09.2017 | Wideokonferencja z Prezesem Lubawa S.A.

20 września 2017 r. (środa) o godz. 17:15 inwestorzy po raz kolejny będą mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniu z Marcinem Kubicą, Prezesem Lubawa S.A. Przedmiotem wideokonferencji będzie omówienie wyników finansowych za I półrocze 2017 roku, a także aktualnych projektów biznesowych Grupy Lubawa.

W celu uczestnictwa w spotkaniu prosimy o wypełnienie i przesłanie FORMULARZA REJESTRACJI. Zgłoszenia przyjmowane będą do wtorku 19 września 2017 r., do godz. 12:00. Dodatkowe informacje dotyczące udziału w spotkaniu oraz zaplanowanych sesji technicznych będą przesyłane zarejestrowanym uczestnikom pod wskazany adres e-mail od czwartku, 14 września br.

Wideokonferencje Prezesa Zarządu Lubawa S.A. z Inwestorami umożliwiają zapoznanie się z bieżącą kondycją Grupy Lubawa, a także wymianę uwag i spostrzeżeń dotyczących jej funkcjonowania. Uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi projektami prowadzonymi we wszystkich spółkach zależnych, a także zadawania pytań Prezesowi Zarządu podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Organizatorem wideokonferencji jest REDWOOD Sp. z o. o. świadcząca usługi doradcze w obszarze komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich i obowiązków informacyjnych.

Zapraszamy do REJESTRACJI!