Aktualności

05.07.2019 | PROFESCAPITAL kolejny rok z rzędu z najwyższą oceną GPW!

Firma PROFESCAPITAL już dwunasty rok z rzędu otrzymała najwyższą ocenę GPW, plasując się w ścisłej czołówce Autoryzowanych Doradców NewConnect.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oceniła jakość usług świadczonych przez Autoryzowanych Doradców w 2018 r. Podczas oceny wzięła pod uwagę m. in.  jakość dokumentacji towarzyszącej wprowadzeniu instrumentów finansowych do obrotu, jakość i efektywność współpracy z GPW, jakość i terminowość publikacji raportów bieżących i okresowych obsługiwanych emitentów, liczbę wprowadzonych emisji oraz liczbę obsługiwanych podmiotów, a także działania na rzecz rozwoju ASO.

PROFESCAPITAL sp. z o.o. zakwalifikowała się do najlepiej ocenionej grupy, utrzymując miejsce w ścisłej czołówce najlepszych Autoryzowanych Doradców.

 - Profesjonalizm oraz troska o jakość świadczonych usług od zawsze przyświecały naszej działalności. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy tak wysokie noty Giełdy Papierów Wartościowych. Każde otrzymane wyróżnienie traktujemy jako zachętę do dalszej rzetelnej pracy na rzecz naszych klientów, a także rozwijania działalności na polskim rynku kapitałowym – powiedział Paweł Puterko, Prezes Zarządu PROFESCAPITAL, Członek Rady Autoryzowanych Doradców.