Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się

Profil działalności

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm działających na rynku kapitałowym w Polsce świadczących usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą kluczową kompetencją jest ocena wartości przedsiębiorstw, która umożliwia nam świadczenie usług doradztwa transakcyjnego we wszelkiego rodzaju operacjach kapitałowych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

  • pozyskiwania kapitału w transakcjach publicznych (IPO i SPO) i prywatnych (private placement),
  • wprowadzania spółek na rynek podstawowy GPW oraz NewConnect,
  • doradztwa w zakresie fuzji i przejęć przedsiębiorstw.      

Nasza filozofia działania polega na dostarczeniu klientowi kompleksowej obsługi w zakresie realizowanej transakcji. Oznacza to, że pełnimy wobec klienta rolę Generalnego Wykonawcy, powołując niezbędne do wykonania projektu konsorcjum. Jako specjaliści w zakresie corporate finance z bogatym doświadczeniem na rynku kapitałowym, pełnimy
w projekcie również rolę Doradcy Transakcyjnego oraz Doradcy Finansowego. Dzięki wieloletniej obecności na rynku
i wypracowanych relacjach z najważniejszymi instytucjami branżowymi, zapewniamy dobór optymalnych dla potrzeb realizowanego projektu partnerów, którymi zarządzamy i nad którymi sprawujemy nadzór.

Od 2009 roku jesteśmy podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej PROFESCAPITAL,  w skład której wchodzi także notowana na NewConnect spółka ABAK S.A.(www.abak.com.pl), świadcząca usługi outsourcingu finansowo-księgowego.

Grupa PROFESCAPITAL prowadzi działalność w ośmiu lokalizacjach w Polsce (Wrocław, trzy oddziały w Warszawaie, Olsztyn, Legnica, Łódź i Ełk) i zatrudnia ok. 100 specjalistów.